11 February 2015

Перший директор запорізької аес волков

На чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків 1997-1999 років народження, який проходив нещодавно в місті Києві, нетішинські спортсмени показали високі результати. Зокрема, у бойовому самбо стали переможцями Тарас Кравчук (вагова категорія до 52 кг) та Ярослав Іванців (у ваговій категорії до 57 кг.).
У спортивному самбо нетішинці також серед призерів чемпіонату. Так, другу сходинку посіли Ярослав Давидчук (65 кг) та Ігор Ющук (62 кг), які лише у фіналі поступилися суперникам із Дніпропетровщини та Харківщини. Бронзові нагороди в спортивному самбо вибороли Олександр Мирончук у ваговій категорії до 74 кг, а також Тарас Кравчук та Ярослав Іванців, які до золотих нагород у бойовому самбо додали бронзу.
 Заслужений тренер України Геннадій Горохов задоволений результатами підопічних, адже зростає зміна самбістів, чиї імена невдовзі можуть стати відомі не лише в Україні, а і на світовому рівні.

Для довідки:
Дитяча юнацька спортивна школа, яка знаходиться у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, охоплює дев’ять видів спорту, в яких займається біля тисячі нетішинців. Перше золото Олімпійських ігр у Пекіні завойовано завдяки двом вихованицям школи фехтування Галині Пундик та Ользі Жовнір. Школа дала старт призерам чемпіонатів світу і Європи із боротьби самбо Івану Васильчуку та Дмитру Бабійчуку, дворазовому чемпіону Європи, володарю кубка світу Руслану Задворному. Нині вони тренують своїх послідовників.
Гордістю школи стали багаторазовий переможець світових та європейських першостей, турніру із пауерліфтингу Олександр Кутчер, сестри Олена та Оксана Дмитруки, Ілля Фатуєв – чемпіон Європи серед юніорів з боксу.
Серед спортсменів школи вже підготовлено 12 заслужених майстрів спорту України, 12 майстрів спорту України міжнародного класу, понад 60 майстрів спорту України.